,

חלק 21
Abril/jun-013
מקור: מגילת יהושע ‘
נושא: ESTEVAM הראשון MARTIR
קריאה: מעשים 6: 1-15
1 עכשיו באותם ימים, כאשר מספר התלמידים, התעורר ממלמל של דוברים יווני Yehudim נגד שפת עברית Yehudim, כי אלמנותיהם הוזנחו בחלוקת היומית. 2 ואז עשרה קראו מספר רב של התלמידים ואמרו, זה לא סיבה שאנחנו צריכים להשאיר את דבר ה ‘ולשרת את השולחנות. בחר 3, אחי, מבין אותך שבעה גברים של מוניטין טוב, מלאים ברוח, קודש וחוכמה, שאנו יכולים למנות על שירות זה. 4 אבל אנחנו נמשיך בעקשנות בתפילה ובמשרד של המילה. 5 הדעה לרצות את כולם, והם בחרו סטיבן, איש מלא אמונה ורוח וחוכמה, פיליפ Procorus, ניקנור, טימון, Parmenas וניקולא, גיורת מאנטיוכיה, 6 שהם נתנו לפני השליחים, אלה, יש התפללו, הם הניחו את ידי. 7 ומסרו לחדשות טובה של אלוהים הנצחי, כך שהתרבה ​​מאוד מספר התלמידים בYehoshaléym וכמרים רבים צייתו אמונה. 8 וסטיבן, מלא חסד וכוח, לא עשו פלאים ושלטים רבים בקרב העם. 9 רוז, לעומת זאת, חלק שנקראו בבית הכנסת של מופקרים, את cirineus, ואלכסנדרייה, ואלה מקיליקיה ובאסיה, החולק עם סטיבן; 10 ולא יכל לעמוד בחוכמה והרוח שבה falava.11 אז גברים וסת שאמרו, יש לנו שמענו אותו מדברים דברי נאצה נגד משה ונגד Y’HWH 0.12 והאנשים, זקנים, והסופרים, והשקיעו נגדו, ונתפסו והובאו למועצה. 13 והקים את עדי שקר, שאמר, האיש הזה ceaseth לא לדבר מילים נגד המקום הקדוש הזה ונגד התורה, 14 ששמענו אותו אומרים שזה יהושע ‘; נצרת; להרוס את המקום הזה ולשנות את המנהגים שמשה ב משודר. 15 וכל מה שישב במועצה, מחפשים stedfastly עליו, ראו את פניו כפניו של מלאך.
תגובות

עם הפלישה של המצביא הרומאי פומפיוס את עם ישראל בשנת 63 בבוקר, יוונים רבים חיו בYerrudah וYerroshaléym וילדים שנולדו לו ודיבר יווני.
ב40 השנה של העידן של המשיח (DM) לפני ההמרה בדרך לDamesec שאול נוצר כקברניטים בקהילה, בתחילה כמשרד לצרכי יומיומיים, במקרה הראשון שיש לפתור על ידי אותם היה ההפצה של תרומות לאלמנות.
חלק מהכמרים מוקדש להפצת החדשות טובה מאוד ונחשבו; Estevam ופיליפ היה גם הדגישו במבצע של אותות ומופתים.
הערה: אל תבלבל MARTIR כהיה Estevam ושל אח Y’acov Y’ochanan, מי שמתאבד ולבצע רצח בשם הדת שלהם, שהיא קנאות אידיאולוגית.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s