’30

מועצה הלאומית של כמרים יהושע בישופים וחסידיו של ‘המשיח
חלק 30
Abril/jun.013
נושא: סמכותה של הכנסייה
מקור: מגילת Y’ehoshu ‘
קריאה: Mt.18 :1-18
הזמן שבא לתלמידיו של יהושע אומרים, מי הוא הגדול במלכות שמים? 2 יהושע ‘בשם ילד קטן, להגדיר אותו בעיצומה שלהם, 3 ואמרו, אמן אני אומר לך חוץ אתם יומרו ולהיות כמו ילדים קטנים אתם לא בכל דרך להיכנס למלכות שמים. 4 לכן, מי שמשפיל את עצמו כמו הילד הזה הוא גדול במלכות שמים. 5 ומי שמברך בשמי ילד אחד כזה קטן, receiveth. 6 אבל מי אשר יפגעו באחד מהקטנים האלה שמאמינים בי יותר טובים בשבילו שנתלו על צווארו אבן רחיים ולטבוע בעומק של mar.7 אוי לי העולם בגלל עבירות! כן בהכרח תבואו , יותר אוי לאיש שעל ידי מי יבוא העבירה! 8 לכן אם ידך או רגלך להעליב אותך, לחתוך אותו ולהפיל אותו ממך: עדיף לך להיכנס לתוך חיים של נכים או צולעים, ממה שיש שתי ידי או בשתי כפות רגליים להיות יצוקים לתוך אש נצחית. 9 ואם עינך להעליב אותך, למרוט אותו ולהפיל אותו ממך: עדיף לך להיכנס לחיים עם עין אחת מאשר עם שתי עיניים להיות להטיל לגיהינום fogo.10 תן לזה לא נראה של הקטנים האלה, כי אני אומר לכם שהמלאכים שלהם בשמים רואים תמיד את פניו של אבי בcéus.11 לבן האדם בא לבקש ולהציל את אשר הייתה perdido.12 מה אתה חושב? אם למישהו יש כבשים מאה ואחד מהם הוא traviar לשעבר לא יעזוב תשעים ותשעה בהרים להביא אחד שהתרחק? 13 ו, מוצאים אותו, אכן אני אומר שיש לו יותר שמח על זה מאשר על תשעים ותשעה שלא הלכו שולל. 14 לפיכך אין זה רצונו של האבא שלך שהוא בגן העדן, שהאחד מהקטנים האלה לגווע. 15 יתר על כן, אם חטאי אחיך, ללכת ונזפתי בו בינך ובינו לבדו: אם הוא שומע אותך, אתה shalt זכה אחיך; 16 אבל אם הוא לא ישמע, קח איתך אחד או שתיים יותר, כי בפיו של שתי או שלושה עדים כל מילה יכולה להיות הוקמו. 17 אם הוא מסרב לשמוע אותם, לספר אותו אל הקהילה, ואם הוא מסרב להקשיב לקהל, תנו לו להיות כעובדי אלילים ופונדקאיים. 18 אמן אני אומר לך, כל אשר יחייב על פני כדור הארץ יהיו מחויבים בגן העדן, וכל מה שאתה רופף על פני כדור הארץ יהיה שחרר בגן העדן.
הערה ל
השליחים שאלו על מלכות שמים, אבל בהתחשב בחיים של מלאכים ומלאכים; Yerroshu ‘, לעומת זאת, אמרו להם שמלכות שמים עליי אדמות היו וביניהם (. לראות Mk 1:15) והשליחים שהם שם ייצג את כל העדה, היו בנושאים של ממלכה ושרים זה.
הורים רבים שבאו אחרי Yerroshu “הביאו את ילדיהם איתם (Mar.10: 14), ולכן הילד שאליו מתייחס הטקסט לא היה כמו כל אחד מבניו של היריבים Yerroshu ‘; היה ילד שהיה עוקב אחריו!
בעת הכתיבה לקהילה בקורינתוס Sh’aul השליח הזכיר את זה ההוראה Yerroshu “אומר שבנים צריכים להיות בזדון ובהבנה. אני Cor.14: 20.
סמכות Yerroshu ‘השיחה הזאת גם לאצילה לבפומבי קהילתו לפנות למישהו בממלכתו.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s