36′

חלק 36
Jul/set.013
מקור גלול ‘יהושע המשיח
נושא: קלף דינו של המשיח
קריאה: Rom.13 :1-14
כל אדם כפוף לרשויות השלטון, כי אין סמכות פרט לכך שאלוהים הנצחי, ומי שהוסמכו על ידי אלוהים הנצחי. 2 לכן כל מי שמתנגד לסמכות מתנגד הפקודה של האל הנצחי: והם שיתנגדו יקבלו לעצמם קללה. 3 לשליטים הם לא טרור למי לעשות את הדבר נכון, אבל למי שעושה רעה. התיאותי אז לא לפחד מכוחו? לעשות טוב, ולא תהיה לך שבח מאותו: 4 שלהוא השר של אלוהים אליך לנצחי טוב. אבל אם אתה עושה לא נכון, לפחד, כי הוא לא עושה דלי החרב: כי הוא שר אלוהים הנצחי, נוקם לבצע קצף עליו שdoeth mal.5 לכן יש צורך שהם יהיו כפופים, לא רק בגלל זעמו, אלא גם למען מצפון. 6 מסיבה זו אתה גם משלם מסים, כי הם minis-ters של אלוהים הנצחי, שנכחו כדי להבהיר mesmo.7 הזה לכל מה שמגיע לו: מחווה למי מחווה, מותאמת אישית למי מותאם אישית; שהפחד; פחד, לכבד למי כבוד. 8 Owe שום דבר אחד, מלבד לאהוב זה את זה, עבור מי שאוהב את השכן שלו מילא את התורה. 9 ואכן: אל תנאף, אל תרצח, לא יגנוב, לא תחמוד, ואם לא יהיה כל מצווה אחרת, הוא סיכם במילה הזאת: ואהב לרעך כמוך אהבת mesmo.10 worketh לא חולה לשכנו. אז אהבה היא הגשמתו של החוק. 11 ולעשות זאת, ביודעו את הזמן, כי עכשיו זה הזמן להקיץ משינה: לעת עתה היא ישועתנו קרובה יותר אלינו מאשר כשהפכנו crentes.12 הלילה הוא בילה בהרבה, היום הוא בdispamo לכן, עבודותיו של חושך, ונתנו לנו לשים על השריון של luz.13 תן לנו ללכת בכנות, כמו ביום: לא בdeiras מתפרעים והשתייה, לא בריב וinveja.14 אבל לשים אתם על ה ‘יהושע’ המשיח; ואין להם טיפול בתאוות הבשר.
הערה ל
מגילות של השליחים היא החדשות טובה של גאולה, ‘חוק Yerroshu המשיח; כלולות כתותיהם, דוגמות, הטקסים ודוקטרינות שנותנות כוח לאלה שמקיימים אותם.
הטקסט הנדון מתייחס מעשי הרשויות משותפים, אבל יש להם אישור אלוהי, הם משמשים כדי לשמור על משמעת ואפילו עונש לעבריין.
זה נפוץ לראות בין מטיפים דתיים או מורים שעל אמון רב לשמוע שמדברים, אבל הם קונים ולא משלמים, להתנהג כמו נוכלים, רמאים ועוולות אחרות המשמשים להעשרה קלה, אבל המגילה אומרת: לא חייב שום דבר אחד.
הטקסט גם מזכיר שעשרת הדיברות ניתנו בברית הישנה הוא שב והדגיש בחקיקה חדשה בחוקו של המשיח. (ראה: Mt.5 :21-49)

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s