הגשה 09

הגשה 09

Marc. -014

מקור: מגילת המשיח ‘ יהושע

נושא: “LAMB PERFECT יהושע

קריאה : אני Tim.2 : 1-15

    1 . אני להטיף לכן , קודם כל תחנוניםש, תפילות, תחינות ,ו,והודיה להתבצע לכל הגברים , 2 למלכים ולכל אלהבסמכות, כי אנו עשויים לנהל חיים שקטים ושלווים בכל האלוהות ויושר. 3 בשביל זה הוא טובומקובל בעיניאלוהים הנצחי מושיענו , 4 שחפץ כל הגברים כדי להינצל ולהגיע לידיעה מלאה שלהאמת. 5ליש אלוהים אחד ,ואחד מתווך בין אלוהיםוגברים נצחיים, יהושע ‘ המשיח , הגבר, 6שנתנו את עצמוכופר עבור כל ,שהעיד בבוא הזמן, 7לאשר ( אני אומר את האמתולא משקר ) התמנהדרשןושליח, מורהלגוייםבאמונה ואמת. 8 אני יהיה , אפוא, כי גברים להתפלל בכל מקום , מרים את ידיים הקדושות, בלי זעם וספקות . 9 באופן דומה, כי נשים לקשט את עצמםבלבוש הצנוע, בצניעותובהגינות , ולא עם שיער קלוע או זהב או פנינים או בגדים יקרים , 10 אבל (כיאים לנשיםשמתיימרות לשרת את אלוהים נצח ) עם מעשים טובים. 11 בואוהאישה ללמוד בשקט עם כל השעבוד . 12 אבל אני סובל לאאישה יש סמכות עלהאדם , אבל כדי להיות בשקט. 13לאדומים הוקם ראשון , ולאחר מכן בהוואי . 14 והאדומים לא היו שולל, אבל מרמה את האישה, נפלו לעבירה ; 15 יהיו נשמרו, לעומת זאת, פוריות, אם הם נשארים עם פיכחוןבאמונה ובצדקתו וקדושתו .

 

תגובות

כממשיכי דרכו של אותה האמונהשישבה בהורה Ramom ( ABHAMOM ) , אנחנו עושים את התפילות , תחינות ,ועבור כל האנשים , אב Ramom התערבללוט אחיינוונפטרמההרס הקרוב של ערים וTsidom פטל כברבזמן שלו.

רצון Yerroshu ‘הכי גבוה הואגאולתם של כל האנשים , אבל אחריו את האפשרות של כל אחד; הוכחה היא שהוא שלח להטיףהחדשות טובותלכל יצור אנושי; Mar.16 : 15.16 .

Yerroshu גוף האדם ‘ היה מושבםכרוחוככבש מושלם הוקרב לטובת אדם, גדל בתהילה עלה לשמים , הרוח באה בצורה של אש ולהתעכבבקהילה שלך שיילקח לשמים חפים מפשע.

המועצה הלאומית של בישופים וחסידים של כמרים יהושע ‘המשיח

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s