הגשה 23

הגשה 23

מאי -014

מקור: מגילת המשיח ‘ יהושע

נושא: YERROSHU ‘אבן הפינה

קריאה : Mat.16 :13- 18

? לאחר יהושע ‘ נכנסלמחוז של קיסריה של פיליפוס שאל את תלמידיו , ואמר , מי אומר שגברים שאניבן אדם 14התשובה : יש אומרים Y’ochanan , המטביל ; אליהו האחר; ואחרים Yermyahuh , או כל profetas.15 אבל אתה שאלת אותם יהושע ‘ : מה אתם אומריםשאני? 16 ואתה שמעון Kefah : אתההמשיח, הבן של אלוהים Y’HWH החיים. 17 אמרו לו יהושע ‘ : ברוך אתה , בן שמעון של יונה, כי זה לא היה בשר ודם שציינת, אבל האבא שלי שהוא בגן העדן. 18לאני אומר לךשמעון ; על הסלע הזה אבנתי את Qahal ( הקהילה ) שלי ואת שערי גיהינום לא יגברו עליה; 19 לתת לך את המפתחות שלמלכות שמים ; אתה נקשרים כי על פני כדור הארץ יהיה אסורות בשמים ,וכל מה שתתיר על הארץ יהיה שחרר בגן העדן. אז 20 טעונים הוא תלמידיושהם צריכים לספר לאף אדם שהוא היה המשיח. 21 מאז החלו יהושע ‘ המשיח כדי להראות לתלמידיו כי היה צורך שהוא ילך לYehoshaléym ,וסובל הרבה דבריםמהזקניםוראשי הכהנים וסופרים , ולהיהרג , וביום השלישי יעלה שוב . 22 ושמעון לקח אותו הצידה והחלו לנזוף בו , ואמרו , יהוה ; רחמו עליך . זה לעולם לא יקרה לך. 23 אבל הוא הסתובב ואמר לשמעון : מאחורי, שטן, שמשרת אותימהשערורייה ; למה הם לאהדברים שהםאלוהים הנצחי, אלא שאלו יהיו של גברים. 24 ויאמרו יהושע “לחסידיו : אם כל אדם יבוא אחריי, תנו לו להכחיש את עצמו, ולקחת את העול ,ומבין אותי ; 25לכל מי יהיה להציל את חייו יאבדו אותה ; אבל מי שמאבד את חייו למעני תמצא אותה . 26 כי מה יועיל אדם אם הוא מרוויח את העולם כולוולוותר על חייו ? 27לבן אדם לבואבכבוד אביועם מלאכיו; ואז הוא ישלם לכל אדם על פי מעשיהם. 28 אמן אני אומר כמהשנמצאים כאןבשום טעם בדרך המוות, עד שהם רואים את בן האדם בא במלכותו .

תגובות

כאשר מריםבשירושל הכרת תודה הביע באומרו כיYerroh הנצחי עם זרועו יהוה מפוזרגאבמחשבות לבם (כLuc.1 : 51 ) , הוא הופך להיות ברור כי לא היה במדינה לשעבר של ישראל באותם ימים אחד מחלוקת עלשמשפחה של אותם הימים הייתי להיולד משיח המושיע .

Yerroshu ‘ התייעצות עם תלמידיו חוקר עם חיפוש קולי, להגיד את מה שאתה שומעמעם ישראל על מי הואהמשיח? ואז זה פותר את תלמידיו כך: ואתה מבין מי אני?

הכנסייה הרומית שינויהטקסט כדי ליצור דמותשנותנת את השם ” פיטר “וטעות מייחסת לזההבסיס שלהקהילה של המשיח.

 

המועצה הלאומית של בישופים וחסידים של כמרים יהושע ‘המשיח

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s