ОБСЛУГОВУВАННЯ 45

ОБСЛУГОВУВАННЯ 45

Из. / 014

Джерело: Сувій Yehoshu ‘Месії

(ISBN 97-85-911750-0-0-0)

Тема: ЗНАЧЕННЯ людей SIN

Читання: Яаков 2: 1-26

Мої брати, у вас немає віри в Yehoshu ‘Христа Господа слави, з відносно people.2 Бо коли до вашого зібрання ввійде чоловік із золотим перснем і тонкої одязі, увійде й бідна людина в костюмі брудна, 3 і ви, до того, що поставляється з тонкої одязі, і скажи йому, Сиди тут в хорошому місці і бідному скажете: це коштує там, чи сідай собі тут на підніжку моїх, 4 ви не, можливо, відмінності між собою і не стаєте чи суддями з худими думками? 5 Послухайте, мої кохані. Чи не Y’HWH Вічний Бог обрав бідних світу цього, щоб бути багатими вірою і наслідуйте Царство, котре обіцяв любить Його? 6 А ви знехтували бідного. Не багачі переслідують вас, і тягнуть вас на суди? 7 Хіба не вони зневажають те добре ім’я, що ви називаєтеся? 8 Коли ви Закона Царського виконуєте, за Торі, возлюби ближнього свого як самого себе, і ви будете робити добре. 9 Коли ж підлещуватися, ніж скоїти гріх, будучи визнаним винним в Торі як transgressores.10 хто всього Закона виконує, а згрішить в одному чим-небудь, той винним у todos.11 Бо Той, хто сказав, Не чини перелюбу, наказав: Не matarás.Ora якщо ти не чиниш перелюбу, все ж, якщо ти вб’єш, то ти також злочинець Тори. 12 Так говоріть і так робіть, як такі, що будете суджені законом свободи. 13 Він бо суд без милості Того, Хто не вчинив милосердя милість козирі судження. 14 Що користі брати мої, коли хтось каже, що має віру, але діл не має? Чи може спасти його віра? 15 Коли ж брат чи сестра будуть нагі й позбавлені денного прожитку, 16 а хто з вас скаже їм: Ідіть із миром; aquentai вам і свято на; і не дають вам речей, необхідних для тіла: що користі це? 17 Так само й віра, коли діл не має мертва сама по собі. 18 Але дехто скаже: ти маєш віру, а я маю діла; покажи мені твій віра без діл твоїх, а я покажу тобі віру свою obras.19 Ви вважаєте, що Y’HWH є одним? Ви робите добре; і біси вірують, і тремтять. 20 Чи хочеш ти знати марна людино, що віра без діл мертва? 21 Хіба не по вірі, що наш батько Хамон був виправданий, коли він запропонував свого сина на вівтар Іцхака? 22 Чи бачиш, що віра помогла його ділам, і справами віра досягла досконалості; 23 і Тора була виконана, яке каже, І він вірив батькові Y’HWH Хамон, і це зараховано йому за праведність, і був названий він другом Вічного. 24 Бачите, що працює людина виправдовується, і не тільки на вірі. 25 подібно і блудниця Rachav не виправдався справами, коли вона вітала послів і дорогою іншою? 26 Бо як тіло без духа мертве, так і віра без діл мертва.

КОМЕНТАРІ

Як рекордно Mattatyáhu, Mt.13: 55, в синагозі в місті Назарет в Галиль Yerroshu “був зламаний; в давньої і вимерлої народу Ізраїлю було дискримінації загальну справу; Yerroshaléym в yerrudim говорив Yerroshu “:” Я бачу, що ти самаритянин “; Натанаїл запитав Пилипа: «Чи може бути що добре з Назарету?”

Тепер, як Кількість 6: 7, в якому говориться, що тільки людина посіє, він пожинає його, ці речі сприяли трагічної розв’язки Ізраїлю.

Конгрегація Yerroshu “в четвертому столітті закохався в Римській імперії відпали і перетворилися християнську церкву і через поколінь тисячу шістсот років загинули в пеклі; вони зневажали Yerroshu ‘справжнього Месію, воліючи замість цього греко-римської міфологічної бога Суз в Зевса, і тепер відомий як ІСУСА.

НАЦІОНАЛЬНИЙ Архієрейський і послідовників пасторів YEHOSHU “МЕСІЇ

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s