משרת 45

משרת 45

מתוך. / 014

מקור: מגילת המשיח ‘יהושע

(ISBN 97-85-911750-0-0-0)

נושא: משמעות של אנשים הוא SIN

קריאה: יעקב 2: 1-26

האחים שלי, אין לך אמונה במשיח ‘יהושע ה’ של תהילה, עם בגין people.2 לאם יש לבוא אל ההרכבה שלך גבר עם טבעת זהב והלבשה בסדר, ויש לבוא בגם אדם עני בתחפושת מושחת, יש לי 3 ואתם כבוד למה שמגיע עם בגדים יפים, ואמרו אליו, שב אתה כאן במקום טוב ואומר לעניים: הוא עומד שם, או לשבת כאן תחת הדום שלי, 4 אתם לא, אולי הבחנות ביניכם ולא להיות שופטים עם מחשבות רעות? 5 ישמעו, האחים האהובים שלי. לא Y’HWH אלוהים הנצחי בחר העני של העולם הזה כדי להיות עשיר באמונה ולרשת את ממלכתו הבטיחה לאלה שאוהבים אותו? 6 אבל יש לך ביזה את העניים. לא להלחיץ העשיר, ולמשוך אותך לפני מושבי השיפוט? 7 אל הם מחללים את השם הזה ראוי על ידי אשר אתם קוראים לו? 8 אם אתה באמת לשמור על חוק המלוכה על פי התורה, דיבר ואהב לרעך כמוך, אתם עושים גם. 9 אבל אם אתה מראה משוא פנים, שאתה מתחייב חטא, שהורשע בתורה, כtransgressores.10 עבור כל מי ינהל את החוק כולו, ובכל זאת לפגוע בנקודה אחת הפך אשם בtodos.11 להוא שאמר לא ינאף, אמר גם, האם לא matarás.Ora אם אתה מתחייב לא ניאוף, אבל אם אתה הורג, אתה האמנות הפך לעבריין של התורה. 12 אז לדבר אתם, וכך גם, כפי שהם שיישפטו על ידי החוק חרות. 13 לתהיה לו שיקול דעת ללא רחמים, כי hath shewed אין רחמים; רחמים גובר שיקול דעת. 14 מה תועלת יצמח רווח האחים שלי, אם מישהו אומר שיש לו אמונה, אבל אין עבודות? יכול אמונה להציל אותו? 15 אם אח או אחות היא עירום ובחוסר של מזון יומי, 16 ואחד מכם אמר אליהם, תצאו בשלום; aquentai וחג עליו;ולא נותן לך את הדברים נחוצים לגוף, מה זה טוב? 17 עם זאת אמונה, אם זה עדן לא עובד מתו בעצמו. 18 אבל איזה גבר יגיד: בידך אמונה, ויש לי יצירות; אגידה לי אמונתך ללא עבודות, ואני אגידה לך את האמונה שלי על ידי obras.19 אתה מאמין שY’HWH הוא אחד? אתה עושה טוב;השדים גם מאמינים, ולרעוד. 20 אבל התיאותי יודעים O אדם יהיר, כי האמונה ללא עובד מת? 21 האם לא היה זה על ידי אמונה שהאבא שלנו האמון היה מוצדק כאשר הוא הציע את בנו על מזבח יצחק? 22 הרואה אתה איך אמונה יצוק עם יצירותיו, ועל ידי עבודות הייתה האמונה שנעשתה מושלמת; 23 והתורה התגשמו, אשר נאם, והוא האמין האב לY’HWH אמון, וזה נזקף אליו לצדקה: והוא התקשר לחבר של הנצח. 24 יה לראות אז איך זה עובד על ידי אדם מוצדק, ולא על ידי אמונה בלבד. 25 וכמו כן גם זונת Rachav לא הייתה מוצדקת על ידי עובד כשהיא בירכה את השליחים ושלח אותם בדרך אחרת? 26 כלגוף ללא הרוח הוא מת, אז האמונה ללא עובד מת.

תגובה

כשיא Mattatyáhu, Mt.13: 55, בבית כנסת בעיר נצרת בגליל Yerroshu ‘נשבר;באומה עתיקה ונכחדה מישראל הייתה אפליה דבר משותף; Yerroshaléym בyerrudim דיבר Yerroshu ‘: “אני רואה שאתה האמנות שומרונית”; נתנאל ביקש פיליפ, “האם משהו טוב מגיע מנצרת?”

עכשיו כאל”מ 6: 7, שאומר, שזורע האדם שהוא קוצר אותו, הדברים האלה תרמו לתוצאה הטרגית של ישראל.

הקהילה של Yerroshu ‘במאה הרביעית התאהבה באימפריה הרומית backslid והפך את הכנסייה נוצרית ובגלל הדורות של אלף ושש מאה שנים נספו בגיהינום; הם בזו Yerroshu ‘המשיח האמיתי, ובמקום זאת העדיף אלוהים המיתולוגי יווני-הרומי של Sooz זאוס וידועה כיום בשם ישו.

המועצה הלאומית לבישופים וחסידים של הכמרים יהושע ‘המשיח

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s