הכפירה הפריעה תשוחזר ישראל

הכפירה הפריעה תשוחזר ישראל

חלק 14

אפריל -015

מקור: Yerroshu מגילה ‘המשיח

קריאה: עברים 3: 1-19

למה זה, אחים קדושים, סועדים של הקורא השמימי, לשקול את הכהן השליח וגבוה של המקצוע שלנו, יהושע ‘, 2 כפי שהוא היה נאמן לו שמינה אותו, כמו גם היה משה בכל רחבי בית Y’HWH. 3 להוא כבר נספר ראוי ליותר כבוד מאשר משה, הכבוד הגדול מהבית הוא זה שבנה אותו. 4 לכל בית שנבנה על ידי מישהו, אבל הוא שבנה את כל הדברים הוא אלוהים. 5 משה אכן היה נאמן בכל בית Y’HWH, כמשרתת, לעדותו של הדברים שהיו להיות מדובר; 6 אבל המשיח כבן בבית Y’HWH;, שביתו הם שאם אנחנו לחסוך רק חברה לסוף הביטחון והתהילה של תקווה שלנו. 7 לכן, אמר אדני הרוח; קודש: היום אם אתה שומע את הקול שלי, 8 הארדן לא הלב שלך, כמו בפרובוקציה, ביום של פיתוי במדבר, 9 בו האבות שלך פיתו אותי, לשים אותי במבחן, וראה את העבודות שלי שנים ארבעים. 10 למה זה הייתי התאבל עם שדור, ואמרו, הם תמיד טועים בלבם, והם לא ידעו את דרכי. 11 כפי שהושבעתי הזעם שלי, אם הם ייכנסו למנוחתי. 12 ראו, אחים, שמא יש להיות בכל אחד מכם לב רע של כפירה, בצאתו מאלוהים החיים; 13 לפני שאתה להטיף אחד לשני בכל יום, בזמן שהוא נקרא כיום, שמא מישהו מכם להיות קשוח דרך המרמה של חטא; 14 לנהיינו משתתפיו של המשיח, אם אנו מחזיקים חברה לסוף את הביטחון שלנו; 15 בזמן שהוא אמר שאם אתה שומע את הקול שלי, להקשיח את לבכם לא, כמו בפרובוקציה; 16 עבור מי, כשהם שמעו, לא להתגרות? היו שם, אולי, את כל מה שיצא ממצרים על ידי משה? 17 אבל עם מי הוא היה התאבל ארבעים שנה? זה לא היה עם מי שחטא שגופות נפלו במדבר? 18 ולמי נשבעו שהוא לא ייכנס לשאר, אבל להם שלא האמין? 19 אנו רואים שהם לא יכלו להיכנס בבגלל כפירה.

תגובה

בחודש השלישי של יציאתם של בני ישראל ממצרים, במדבר Tsinay, Yerroh אלוהים הנצחי הפך אותם להבטחה, אומר: … אם אתה שומע קול שלי בתשומת לב ולשמור על הברית שלי, אתם תהיו לי; את האוצר של כל האנשים: כל הארץ הוא שלי! ואתם תהיו לי ממלכת כהנים וגוי קדוש! שמות 19: 5,6

עם ישראל, לעומת זאת, הפך בלתי ראוי להבטחות עומדים Yerroh הנצחי אלוהים מדבר בעד נביא Yeshayáhuh, אומרים, הושטתי את היד שלי לסורר ולהכחיש אנשים, שמעצבן אותי ללא הרף … Ys.65: 1 3.

הקהילה של Yerroshu ‘המשיח חייבת לדאוג שלא לעקוב כגון דוגמא של כפירה וקשיות של לב.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s