יהושע הראשון שמת ביצירה חדשה

‘יהושע הראשון שמת ביצירה חדשה
חלק 45
נובמבר-015
מקור: Yerroshu מגילה ‘המשיח
נושא: YERROSHU ‘הראשון שמת ביצירה חדשה
קריאה: אני Cor 15:. 1-20
עכשיו, אני מצהיר לכם אחים, חדשות טובות שיש לי הודיעה; שגם אתם קיבלו, ובו אתם עומדים, 2 על ידי שגם אתם נשמרים, אם אתה לשמור כתיתן לו הודיע; כי הוא לא האמין בvão.3 כי מסרתי לכם בראשונה את מה שאני גם קיבלתי: שהמשיח מת עבור חטאינו על פי התורה; 4 שהוא נקבר; כי זה עלה שוב ביום השלישי על פי הספרים; 5 שהופיעו לKefah, אז לשנתי עשרה; 6 ואז זה הופיע לחמישה מאה אחים מעל בבת אחת, מהם יישארו ברובם, אבל כמה נרדמו; 7 ואז זה הופיע ליעקב, ולאחר מכן לכל השליחים; 8 ואחרון של כל מה שהוא הופיע לי גם, כלabortivo.9 אחד כי אני לפחות של השליחים, שאני לא עומדים להיקרא שליח, כי אני נרדף הכנסייה של God.10 הנצחי אבל בחסדו של Yehoshu ‘ אלוהים הנצחי, אני מה שאני, וחסדו אליי לא היה לשווא, שעבדתי קשה יותר מכולם; עדיין לא, אבל בחסדו של האל הנצחי שהוא comigo.11 לכן אם זה היה אני או הם, ולכן אנחנו מטיפים וכך crestes.12 עכשיו, אם מלמד שהמשיח קם מן המתים, איך אומר כמה בינך אין תחיית המתים? 13 אבל אם אין תחיית המתים, אז המשיח לא הועלה. 14 ואם המשיח לא קם, ואז הוא לשווא ההטפה שלנו, ולשווא גם הוא האמונה שלך. 15 ואנחנו נמצאים עדי שקר של אלוהים הנצחי, כי יש לנו העידו של Y’HWH אלוהים הנצחי שהוא העלה את ישו, שהוא לא העלה אם למעשה המת אינו גדל. 16 לאם המתים לא גדלים, אז המשיח לא הועלה. 17 ואם המשיח לא הועלה, האמונה שלך היא חסרת תועלת ואתה עדיין בחטאים שלך. 18 אז הם גם שנרדמו במשיח אבוד. 19 אם רק חיים שיש לנו תקווה להוא המשיח; אנחנו כל הגברים הראויים ביותר של lástima.20 אבל למעשה המשיח קם מן המתים; firstfruits שלהם שישן.
תגובה
הקהילה של Yerroshu ‘היא היצירה החדשה; הוא וYerroshu ‘הוא הבכור; עצמו הכריז Kefah: עם הסלע הזה אני אבנה הקהילה שלי (עברית כחל; הלטיני ecclesia).
מאוד שמעון מדבר במקדש בזמן הריפוי של השיתוק בכה שYerroshu ‘היא האבן שהשרים דתיים בישראל נדחו וכי אבן זו הפכה ראש הפינה.
Yerroshu ‘היה גם הראשון שמת ושגדל את היצירה החדשה ראשון; אם זה לא היה כל כך, תהיה לנו סתירה עצומה מאז בריאת היקום הייתה ראשון שגר אדום, והראשון שמת, הוא היה בנו חבל.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s