KONSTYTUCJA posługi biskupiej

część 19
kwiecień 016
Temat: KONSTYTUCJA posługi biskupiej
Źródło: Yerroshu Scroll “Mesjasz
Reading: At.20: 17-32
Z Miletu posłał do Efezu i wezwał starszych Kościoła. 18 A gdy przybył, rzekł do nich: Dobrze wiecie, jak byłem z wami przez wszystkie dni, począwszy od pierwszego dnia, kiedy weszła w Azji, 19 służenia Panu z całą pokorą i łez i doświadczeń, że pułapki Yehudim nade mną; 20 jak nie kurczą wykazania wam niczego, co było opłacalne, ucząc was publicznie i od domu do domu, 21 świadczący zarówno greckiej, jak Yehudi nawrócenia ku Y’HWH i wiary w Pana naszego Yehoshu “. 22 A teraz oto ja zakłopotany w moim umyśle, będę Yehoshaléym, nie wiedząc, co się ze mną tam, 23 chyba że Duch świadczy o mnie w każdym mieście, mówiąc, że więzienie i uciski czekają na mnie. 24 Ale nie trzymać moje życie tak cenny dla mnie tak długo, jak tylko dokończył biegu i ministerstwo, które otrzymałem od Pana Yehoshu “, aby dać świadectwo Dobrej Nowiny łaski wiecznego Boga. 25 Oto teraz wiem, że nikt z was wśród których poszły głoszenie królestwa Bożego, powinien zobaczyć moją twarz. 26 W związku z tym, w tym dniu, to, że jestem czysty od krwi wszystkich. 27 bo nie odcina od deklarowania wam wszystkim wieczną porady Boga. 28 Uważajcie na samych siebie i wszystkiej trzody, których Duch Święty; Święty przekazał Ci starsi, karmić zgromadzenie Y’HWH, który On nabył własną krwią. 29 Wiem, że po moim odejściu wejść między was wilki drapieżne, nie oszczędzając trzody, 30 i spośród siebie mężczyzn wzrośnie, mówiący rzeczy przewrotne, aby uczniów pociągnąć za nimi. 31 Dlatego uważaj, pamiętając, że przez trzy lata nie przestał dzień i noc ze łzami upominać każdego z was. 32 Teraz więc, oddaję Ci Y’HWH i słowu Jego łaski, która jest w stanie zbudować ciebie i dać dziedzictwo wśród wszystkich tych, którzy są uświęceni.
KOMENTARZ
Posługi apostolskiej Y’ehoshu “Mesjasz, trwał sto lat, czyli aż do śmierci Y’ocrranan apostoła.
Przewidywanie tego, w czasie apostoł Sha’ul pożegnał się z braćmi i zakończył swoją misję, Yehoshu “użył go w tej chwili, a przez to podniesione posługi biskupiej, zalecając Dbają o pasienia owczarni Yerroh he nabył własną krwią.
Ale w czwartym wieku, posługa biskupia, backslid-; opuszczone Yerroshu “, a jak stary Izraela na pustyni, podniósł własne Boga, wznieśli swój kościół, który dał nazwę Kościoła rzymskokatolickiego i Sooz (Zeus) jako swego boga; to w XVI wieku, Luther przemianowany na Jezusa.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s