RESTORASYON vaaz VE cemaatin KALDIRMA

KISMI 24
Mayıs 016
Tema: RESTORASYON vaaz VE cemaatin KALDIRMA
Kaynak: Yehoshu Scroll ‘Mesih
Okuma: Vahiy. 14: 1-20
Ve ben baktım ve Mount Tsian üzerinde duran Kuzu seyretmek ve onunla yüz kırk dört onun adını ve babasının adı yazılı alnını getiren bin. 2 Ve sesi olarak, gökten bir ses duydum birçok suların ve büyük gök gürültüsü sesi, ve ben onların arp çalmaya arpistlerden sesi gibi olduğunu duydum ses olarak. 3 Ve onlar tahtın ve dört canlılar ve yaşlılar önce yeni bir şarkı seslendirdi: ve kimse toprak itfa edilmiş bu şarkıyı ama yüz kırk ve dört bin öğrenebilirler. 4 Bu kadınlar ile kirletti değildi onlar; Onlar virgens.Estes çünkü vá.Estes Y’HWH şöyle ve Lamb firstfruits olmak erkeklerde satın alındı yerde Lamb uyanlar vardır. 5 Ve onların ağzından hiç kurnazlık bulundu: onlar arıza olmadan için. Ve ben başka bir melek sonsuz Parşömen (iyi haber) her ulus, kabile toprak ve dil ve insanlar üzerinde durmak onlara vaaz zorunda, cennet ortasında uçan testere 6, 7 yüksek sesle, Fear ile söyleyerek Y’HWH ve ona zafer vermek; Onun yargılama saati çünkü: ve ona ibadet olduğunu cennete ve toprak, deniz ve suların çeşmeler yaptı. 8 İkinci melek söyleyerek izlenen: Fallen düşmüş bütün uluslar onun zina gazap şarap içirdi Büyük Babil vardır. 9 Yüksek bir sesle söyleyerek, onlara üçüncü bir melek izledi: herkes canavar ve onun imajını tapan ve aynı öfke Y’HWH ve şarap içeceğiz 10 alnına veya el, onun işareti alırsa, hangi gazap kabına karışımı olmaksızın dökülür ve o kutsal meleklerin öncesi ve Kuzu’nun ateş ve kükürt ile eziyet olacaktır. 11 onların işkence duman sonsuza dek yükselir; ve canavar ve onun imajını ve her kim onun adının işaretini alır ibadet hiçbir dinlenme günü ne gece var. 12 İşte Yehoshu içinde Y’HWH emirlerini ve inanç tutmak aziz azim olduğunu. 13 Sonra Rab ölmek hangi öldü Mübarek, yaz diyerek gökten bir ses duydum. Evet, Ruh eserleri onlara eşlik onlar, Uğraşlarından dinlenme olabilir, diyor. 14 Ve ben baktım, ve beyaz bir bulut işte; ve bulut bir üzerine; keskin bir orak kafasına altın bir taç vardı ve elinde adamın oğlu gibi. Şimdi hasat arazi olgun, çünkü biçmek zamanı çünkü 15 Ve başka bir melek, bulut oturdu senin orak Thrust ve biçmek ona yüksek sesle ağlama, tapınağın çıktı. 16 Ve yeryüzünde onun orak bulut itme oturdu o yerin ekini biçildi. 17 başka bir melek cennette tapınak dışında, o da keskin bir orağı vardı geldi. 18 Ve ona üzüm, çünkü senin keskin orak Thrust söyleyerek, ve yerin asma kümeleri toplamak, ateşin üzerinde güç vardı sunak başka bir melek, çıktı, ve keskin orak vardı ona yüksek sesle bağırdı olgun. 19 Ve yeryüzüne yaptığı orak melek itme ve yerin asma toplandı ve Y’HWH gazabı büyük winepress içine attı. 20 Ve winepress şehir olmadan ezilmiş ve kan bin altı yüz furlongs bir boşluk, at bridles atların dışarı geldi.
YORUM
Cemaat, dördüncü yüzyılda, havarilerin verilmesinden sonra, Mesih’in yılı 33 bir Pentecost ile piskopos prevaricou yönetimini ateş açtı; oradan dünya gerçek Tanrı idi, ve evren derin karanlığa gömüldü ve tüm nesillerin ebedi cehennem azabı idi.
Şimdi yirmi birinci yüzyılda, biz Yerroshu ve ‘ve adını (YEHW-DSİ tarafından’) dönüşü ile süslemekte olan, onun krallığı yeniden edildi.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s