Хрищення зануренням у воду

Хрищення зануренням у воду
частина 47
016 листопада
Тема: Хрещення зануренням в воду РІС похованням і воскресінням
Джерело: Yehoshu Сувій “Месія
Читання: Кол.2: 1-23
Тому що я хочу, щоб ви знали, як великі бої у мене є для вас, і для тих, хто в Лаодикії, і стільки, скільки не бачили моє обличчя; 2, що ваші серця можуть бути втішилися разом в любові і збагатили розуміння повноти до пізнання Бога Yehoshu таємниці »Месії, 3 в Якому всі скарби мудрості і знання. 4 Я говорю це, щоб ніхто не звів вас в переконливих словах. 5 Бо хоч тілом я й неприсутній, але духом я з вами, і з радістю бачу ваш замовлення і твердість вашої віри в Yehoshu ‘Месії. 6 Тому, як ви отримали Yehoshu “Месія, Господь, ходити в ньому; 7 вкорінені й збудовані на Ньому, та зміцнені в вірі, як вас навчено, збагачуючись у подяка. 8 Стережіться, щоб кого захопив вас філософією та марною оманою за переданням людським, за стихіями світу, а не за Yehoshu “Месії; 9 бо в Ньому живе вся повнота Божества, 10 і ви маєте в Нім повноту, а Він Голова всякої влади й начальства, 11, в якому ви й обрізані нерукотворним в м’ясному тіло своєї жертви, а саме, обрізанням Yehoshu ‘Месія; 12 Ви були з Ним поховані у хрещенні, в якому ви були також підняті з ним через віру в Того, Хто воскресив із мертвих; 13 для вас, що мертві були в гріхах та в необрізанні вашого тіла, Він оживив простивши нам усі гріхи; 14 знищивши рукописання на нас боргу, який був проти нас в таїнствах, що наказами було проти нас; видалений з нашої та й прибив його на хресті, 15 роззброївши і повноваження, виставляються публічно і тріумфуючи над ними в ньому. 16 Через те ніхто не судить за їжу, чи за питво, чи в якесь свято, або нового місяця або субот, 17, які є тінню речей, щоб прибути; але тіло Yehoshu ‘Месія. 18 Нехай вас не зводить вас, стверджуючи, смирення та службою Анголам, заснованих на видіннях, що не марнославним ніяких підстав своїм тілесним розумом, 19 а не тримаючись голови, від якої все тіло, встановлені і разом через стики і лігатур , зростає зі збільшенням Yehoshu “вічного Бога. 20 Якщо ви померли з Месією з стихіями світу, тому що ви піддавати їх статутами, немов ті, хто в світі, 21, такі як: не чіпайте, не смак, а не повозився 22 секунд приказами та наукою людською? Який з використанням; Вони руйнуються. 23 Які речі повинні дійсно шоу мудрости в самовільній службі, і смиренність, і тяжкість в тілі, але не має ніякого значення проти потурання плоті.
КОМЕНТАР
У тридцять років Yerrwshw ‘Месія, пророк з’явився Y’ocrranan, син священика Zecrraria з iarren, проповідуючи meluím або хіротонію в воді.
Для цієї події, кандидат прийшов разом з consecrator в воді, і consecrator лили воду на кандидата голови; до цього, ми називаємо Відмивання (Діян. 22:16).
Шауль був апостол язичників, які представили Церква освячення Yerroshu ‘хрещенням, або зануренням в воду; також відомий як хрещення за померлих.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s