את רוחם של עובדי נס הנצרות

את רוחם של עובדי נס הנצרות

מחלק 24
Jun.017
הבישוף סימפליצ’ו דה סילבה
נושא: את רוחם של עובדי נס הנצרות
מקור: Yehoshu Scroll “המשיח
קריאה: התגלות. 16: 1-15
ושמעתי מגיע למקדש, בקול רם, אומר לשבעת המלאכים, לכו ולשפוך על האדמה; בשבעת הבקבוקונים של זעם YEHWH. 2 וגם הראשון הלך ושפכו את הבקבוקון שלו על פני האדמה; והוא הפך כואב רע חמור על הגברים אשר היו הסימן החי ואת סגד התמונה שלו. 3 המלאך השני נשפך קערתו על הים, שהפך את הדם של אדם מת, ומת כל יצור חי בים. 4 המלאך השלישי נשפך קערתו על נהרות ומעיינות מים, והם נהפכו לדם. 5 ושמעתי מלאך המים אומרים, הנך צדיק, מי הם ומי היו, הקדוש; בגלל שיש לך לשפוט את הדברים האלה; 6 כי לשפוך דם נביא קדוש, ואתה נותן להם דם לשתות; הם ראויים. 7 ואשמע את המזבח לאמר, ועתה אלוהים אדירים, נכון וצודק הם משפטיך. 8 המלאך הרביעי נשפך קערתו על השמש, והיא ניתנה לו עד כדי לצרוב גברים עם אש. 9 וגברים היו חרוכים חום כבד, blasphemed בשם האל הנצחי, מי שיש לו כוח מעל המכות האלה: והם חזרו בתשובה ולא לתת לו תהילה. 10 המלאך החמישי נשפך הקערה שלו על כס המלכות של החיה, ואת ממלכתו הייתה מלאה עלטה; והם כרסמו לשונם בכאב. 11 ובגלל הכאבים שלהם ובגלל הפצעים שלהם, blasphemed אלהי שמים; והתחרט לא של מעשיהם. 12 המלאך השישי נשפך קערתו על הנהר הגדול פרת (הפרה); והמימיות היו התייבשו, כדי להכין את דרך המלכים מהמזרח. 13 והפה של הדרקון ומן הפה של החיה ומן הפה של נביא השקר ראיתי שלוש רוחות טמאות כמו צפרדעים. 14 משום שאלה הן רוחות של שדים, עובד ניסים, אשר יצאו אל מלכי העולם, כדי לאסוף אותם אל הקרב של היום הגדול של אלוהים אדיר. 15 (הנה, אני בא כמו גנב. אשרי מי נשאר ער ושומר את בגדיו, שמא ללכת ערומים, והם רואים בושה שלו).
פרשנות
לחקר מגילות Yehoshu “החדשות הטובות; זוהי הדרך האמיתית היחידה להסביר את מקורם של נסים, אותות ומופתים, המופעל על ידי משרדים נוצריים מאז ההתקנה שלו ב ניקיאה.
בכתב התסלוניקים, השליח שאול; ללמד בטון נבואי, הוא אמר: “ההופעה של אחד המופקר היא פי העבודה של השטן עם כל הכח ואת באותות ובמופתים משקרות, ועם כל הרמאות של עוולה בם כי לגווע. הם ימותו בגלל שהם סירבו לאהוב את האמת וכך להינצל. אז ה ‘אלוהים ישלח אותם אשליה חזקה, כי הם צריכים להאמין לשקר וכך שכל עלולים להישפט שהאמינו לא האמת, אבל היה תענוג עוולה “Tess.2 השנייה :. 9-12.
בוא נראה מה יוחנן ראה את השליח; על מאיפה זה בא מן באותות ובמופתים המופעלים על ידי חסידיו של החיה: “והפה של הדרקון ומן הפה של החיה ומן הפה של נביא השקר ראיתי שלוש רוחות טמאות כמו צפרדעים. משום שאלה הן רוחות של שדים, עובד ניסים, … “Rev.16: 13-14.
לפיכך, מדינות הולכו שולל על ידי השטן; כי שרי שלהם הפכו מיומנים בהפעלתם מאחזי עיניים, אפילו היום, הם לא נטשו מעשים כאלה.

Anúncios

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s