הפרשתיקה של בטאסה

הפרשתיקה של בטאסה
סעיף 49
Dec.017
נושא: The PathheyTIC של BET’ESDA
הערות הבישוף סימפליציו – חבר המשיח
מקור: יהושע של קלף המשיח
קריאה: Yococ.5: 1-16
לאחר מכן היה חג של יהודים; ויהושע “עלה ליהושע. 2 עכשיו ב Yehoshaléym, סמוך לשער כבשים יש בריכה, קראו עברית Beit’Esda, שבו יש חמש alpendres.3 להניח אלה המון רב של המתנה חולה, עיוור, צולע ויבש עבור המרגש של מים. 4 עבור מלאך ירד ב עונה מסוימת לתוך הברכה והפכו את המים, ואז היה הראשון שם למטה, אחרי התנועה של מים, נרפאה מה המחלה ההיא. 5 והיה שם אדם, שהיה חולה שלושים ושמונה שנים. 6 יהושע, שראה אותו שוכב ויודע שהוא היה כל כך הרבה זמן, שאל אותו, “אתה רוצה להישאר בריא?” 7 ויאמר לו החולה, אדני, אין לי איש אשר, כאשר המים מתערבים, הכניסו אותי לבריכה; אז בזמן שאני הולך, עוד יורד לפני. 8 יהושע אמר לו, קום, קח את המיטה שלך, וללכת. 9 מיד הפך האדם שלם; ולאחר שהרים את מיטתו, התחיל ללכת. באותו יום היתה שבת. 10 ויאמר לו יהודה אשר נרפא: יום שבת, ואין זה חוקי לך לשאת את המיטה. 11 והוא ענה ואמר לו, הוא ריפא אותי, הוא עצמו אמר לי, קח את המיטה שלך, וללכת. 12 וישאלו אותו לאמר מי האיש אשר אמר לך, קח את-מיטתך והלך? 13 אבל הוא נרפא לא ידע מי הוא; כי יהושע נסוג, כי היו שם הרבה אנשים. 14 ואז יהושע מצא אותו במקדש, ואמר לו, “תראה, אתה נרפא; חטא לא יותר, שמא דבר שאתה pior.15 הוא פרש, אז איש, ואמר Yehudim שהיה Yehoshu “עושה כל אותו. 16 היהודים רדפו את יהושע, כי הוא עשה את הדברים האלה בשבת.
הגב עם ציטוט
הטנק בבית’סדה היה מעין בית-חולים. בית רחמים, שבו רבים נמסרו מן החולה שלהם לרמות אותם, ואמר כי מלאך ירד משנה לשנה כדי לעורר את המים האלה; אם כי לא היה שום ביטוי של הקב”ה עד הופעתו של הנביא יוחנן בן הכהן זכריה.

אשליה של הנצרות כדי להקל על התרגיל של הטריקים שלהם לעשות הכרזות נחרצות של מסעות כמו של שגשוג פיננסי, תרופות, בעיות של בעיות וכו ‘

טיפשים הם אלה המאמינים בכך, ומאפשרים זאת; בזמנים שבהם לא קרה דבר מהארוס, מתנגדי הדוכן מתעקשים על אשליה, וטוענים כי חוסר האמונה של הקורבן הוא סיבה.
בטקסט, אנו מוצאים כי עם ישראל היו שולל על ידי שליטיהם; הם השתמשו באמונתם של האנשים כדי להיפטר מהחולים שנחשבו בלתי פתירים עבור התרופה של היום בכך שהכניסו אותם לאקווריום.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s